Про магазин «Велозона»

Ми раді, що ви відвідали нашу сторінку в інтернеті, та надіємось на нашу всаємовігідну співпрацю.

Наш магазин розпочав свою роботу у 2004 році з невеликого павільйону, що знаходився у центральній частині міста Луцьк. Та вже через три роки ми стали одним з найбільш відвідуваних велосипедних магазинів. Що відрізняє нас з ряду інших? У першу чергу це великий асортимент. Бо тільки в нас представлені такі світові виробники як «Giant»,  «Bergamont», «Cannondale», «Shimano», «Sram», «BBB» та ін.

Великий вибір аксесуарів та запчастин дозволить вам без проблем модернізувати ваш велосипед. Ми маємо свої майстерні. Виконуємо всі види ремонту велосипедів, профілактику. Можлива зборка велосипедів під замовлення. Магазином здійснюється доставка придбаних велосипедів у межах міста безкоштовно.

Маємо достатню кількість інформаційних ресурсів, персонал завжди прагне бути на передовій технологічних новинок у світі велосипедних розробок. Ви можете бути впевнені у компетентності нашіх продавців. Бо вони приймають активну участь у велосипедному житті, тому їх поради не голослівні, а зпираються на реальний велосипедний досвід.

Команда магазину індивідуально підходить до кожного клієнту. Ми зацікавлені у тому, аби ваш вибір був максимально вірним і виправдовував ваші сподівання.